OKEO-Banner-JEO2016.qxp_.

IMG_4919[2]Op 4 en 5 juni 2016 gaat de 9de editie van de Open Kerkendagen door. Met de organisatie van dit tweedaagse evenement wil Open Kerken vzw aantonen dat de gebedshuizen in België en Luxemburg een gastvrij oord zijn, de moeite waard om beleefd te worden. De 85.000 bezoekers die we vorig jaar mochten ontvangen gaan hier alleszins mee akkoord. Ook jouw gebedshuis kan hier deel van uitmaken !

Voor de 9de editie kozen wij voor een welluidend thema: ‘Klanken & Stilte’. Binnen dit thema kan je zowel de klanken maar ook de hemelse stilte in de gebedshuizen benadrukken.

Op zondag 5  juni 2016 deden wij reeds voor de achtste maal mee met het initiatief van openkerken dag. Vanaf die dag t.e.m. 15 augustus zal onze kerk te Brugge zijn deuren open stellen op volgende dagen:

Op vrijdag van 10.00u t.e.m. 17.00u

Op zaterdag van 10.00u t.e.m. 18.00uIMG_4917[1]

En de zondag van 12.00u t.e.m. 16.00u

Wij zijn heel blij dat wij met onze parochie te Brugge ook terug deelnemen aan dit initiatief van open Kerken.

Graag houden wij er speciaal aan Lucienne te danken die steeds heel actief mee helpt bij deze open kerkendagen. Dankzij haar medewerking zou dit initiatief niet mogelijk zijn. Speciaal veel dank aan Lucienne die zich hiervoor inzet voor onze parochie. Voor meer info: websites:

Open Kerken: http://www.openkerken.be/

Voor meer foto’s over onze kerk: KLIK HIER

©2015 Orthodoxe Parochie Brugge.
Top
Zoeken: